Sylwester 2018 na Florydziei (bus)

$1099.00

Sylwester 2018

na Florydzie - 9 dni,

 

PROGRAM WYCIECZKI

Dzień 1, 26 grudnia 2018: Wyjazd w godzinach rannych z Nowego Jorku, Wallington, Linden, Trenton i Filadelfii. Całodzienny przejazd z kilkoma postojami na posiłek i odpoczynek. Nocleg w Karolinie Południowej.

Dzień 2, 27 grudnia 2018: Powitanie z Florydą. Następnie zwiedzanie St. Augustine - pięknego XVI - wiecznego miasteczka (m.in. najstarsza drewniana szkoła w USA i fort). Dalszy przejazd na nocleg do Orlando.

Dzień 3, 28 grudnia 2018: Całodzienny pobyt w wybranym parku rozrywki w Orlando (do wyboru: Sea World, Disney World, Magic Kingdom, Universal Studios).

Dzień 4, 29 grudnia 2018: Centrum Lotów Kosmicznych NASA (miejsce startu promów kosmicznych, możliwość wejścia do wnętrza wahadłowca i przeżycia jego startu w kinie 3D). Następnie wyjazd w kierunku Miami.

Dzień 5, 30 grudnia 2018: Zapraszamy na wycieczkę do Key West - zwiedzanie miasta: m.in. dom E. Hemingway’a, najbardziej na południe wysunięty punkt USA, stare miasto, czas wolny, pobyt na plaży a dla chętnych rejs katamaranem po Zatoce Meksykańskiej - możliwość nurkowania wśród raf koralowych.

Dzień 6, 31 grudnia 2018: Wizyta w Parku Narodowym Everglades – możliwość zobaczenia tropikalnej roślinności i aligatorów podczas przejażdżki oryginalnym „airboat”. Następnie zwiedzanie Miami. Zobaczymy m.in. dzielnica Art Deco , a także pobyt na jednej z pięknych plaż z których słynie Miami. Wieczorem niezapomniana zabawa sylwestrowa w gorących rytmach na ulicach South Miami Beach.

Dzień 7, 1 stycznia 2019: Ten dzień spędzimy na zachodnim wybrzeżu półwyspu Floryda, czyli nad Zatoką Meksykańską. Rejon ten słynie z przepięknych plaż o bardzo drobnym, jasnym piasku oraz z niezapomnianych zachodów słonca.

Dzień 8 i 9, 2 - 3 stycznia 2019: Pożegnanie z Floryda oraz wyjazd w drogę powrotną.   Przyjazd do PA, NJ i NY w godzinach wieczornych

CENA $1099.00 ZAWIERA :
- organizację programu wycieczki
- opiekę polskiego pilota /przewodnika
- transport busem lub autokarem na trasie przejazdu
- Śniadania w hotelu
- noclegi w pokojach 2-osobowych (koszt dopłaty do pokoju 1 osobowego: $450)


CENA NIE ZAWIERA:
- ubezpieczenia medycznego                                                                                                             - dodaktowego wyżywienia
- biletów wstępu do atrakcji wymienionych w programie (w sumie około $270)
- zwyczajowych napiwków

UWAGA: organizator zastrzega sobie możliwość dokonania drobnych zmian w programie wyjazdu.

 


  • Kod wycieczki: SYLW09STA
  • Podziel się |


Data dodania wycieczki do sklepu: środa 08 listopad, 2017.