Witaj, zaloguj się

Zaloguj się


Założenie nowego konta:
Tworząc konto w serwisie Biuro Podróży Amerpol Tours będziesz mógł szybciej robić zakupy, śledzić status swoich zamówień i oglądać historię swoich zakupów.
Pragniemy Cię zapewnić, że dane podane nam podczas rejestracji wykorzystane zostaną jedynie do prawidłowej realizacji Twoich zamówień i są chronione zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych. Więcej szczegółów na ten temat znajdziesz w panelu "Informacje".
* wymagane

Zasady ochrony danych
Proszę potwierdzić że zapoznałeś się i akceptujesz Zasady ochrony danych. Szczegółowe informacje znajdziesz TUTAJ.
Adres *
*
*
*
*
*
*
Dane kontaktowe *
Data urodzenia * (np. 21/05/1970)
Login i hasło *
* (przynajmniej 7 znaków)
*
Opcje Biuletynu informacyjnego Jeśli chcesz otrzymywać - zaznacz pole wyboru.
Zgodnie z obowiązującymi przepisami musisz dobrowolnie wyrazić zgodę na otrzymywanie Biuletynu informacyjnego z naszego sklepu. Nie nadużywamy Twojej ewentualnej zgody, Biuletyn jest wysyłany średnio dwa razy w miesiącu, i to tylko w sytuacjach gdy mamy coś interesującego do przekazania - naszych Klientów informujemy o istotnych wydarzeniach, np. akcjach promocyjnych, pojawieniu się w sklepie wycieczek o które otrzymujemy najwięcej zapytań itp.
Klienci zapisani na listę wysyłkową Biuletynu, za jego pośrednictwem otrzymują również co pewien czas Kupony Rabatowe umożliwiające dokonanie tańszych zakupów na naszej stronie internetowej.
Może więc warto spróbować? Zawsze możesz zrezygnować z otrzymywania Biuletynu, samodzielnie zmieniając to ustawienie na swoim koncie.