Sylwester 2019 na Florydzie - 9 dni

$1499.00

Zapraszamy do zakończenia starego i rozpoczęcia nowego roku podczas zwiedzania słonecznej Florydy. Sylwester na ulicach gorącego South Miami Beach, zwiedzanie głównych atrakcji Florydy, pobyt na jej najpiękniejszych plażach i zabawa w najsłynniejszych parkach rozrywki - to wszystko (i wiele więcej) czeka na Was jeżli tylko zdecydujecie się na wyjazd z nami!

 

 

Dzień 1 / 28 grudnia 2019:     Wyjazd w godzinach rannych z Nowego Jorku, Wallington, Linden, Trenton i Filadelfii. Całodzienny przejazd z kilkoma postojami na posiłek i odpoczynek. Nocleg w Karolinie Południowej.

Dzień 2 / 29 grudnia 2019:     Powitanie z Florydą. Następnie zwiedzanie St. Augustine - pięknego XVI - wiecznego miasteczka (m.in. najstarsza drewniana szkoła w USA i fort).

Dzień 3 / 30 grudnia 2019:    Całodzienny pobyt w wybranym parku rozrywki w Orlando. Do wyboru: Sea World, Disney World, Magic Kingdom, Universal Studios).

Dzień 4 / 31 grudnia 2019:      Centrum Lotów Kosmicznych NASA (miejsce startu promów kosmicznych, możliwość wejścia do wnętrza wahadłowca i przeżycia jego startu w kinie 3D). Wizyta w Parku Narodowym Everglades – zobaczymy tropikalną roślinności i aligatory podczas przejażdżki oryginalnym „airboat’em”.                      Wieczorem niezapomniane, gorące rytmy zabawy sylwestrowej na ulicach South Miami Beach.

Dzień 5 / 1 Stycznia 2020:     Zapraszamy na wycieczkę do Key West - zwiedzanie miasta: m.in. dom E. Hemingway’a, najbardziej na południe wysunięty punkt USA, stare miasto, czas wolny, pobyt na plaży a dla chętnych rejs katamaranem po Zatoce Meksykańskiej - możliwość nurkowania wśród raf koralowych.                      

Dzień 6 / 2 Stycznia 2020:     Zwiedzanie Miami. Zobaczymy m.in. dzielnicę Art Deco , możliwość rejsu wzdłuż wybrzeża Miami – “Wyspa Milionerów” a także pobyt na plaży w South Miami Beach.

Dzień 7 / 3 Stycznia 2020:     Ten dzień spędzimy na zachodnim wybrzeżu półwyspu Floryda, czyli nad Zatoką Meksykańską. Rejon ten słynie z przepięknych plaż o bardzo drobnym, jasnym piasku oraz z niezapomnianych zachodów słonca.

Dzień 8 i 9 / 4 - 5 stycznia 2020:      Pożegnanie z Floryda oraz wyjazd w drogę powrotną.   Przyjazd do PA, NJ i NY w niedzielę, w godzinach wieczornych. 

CENA $1499.00 ZAWIERA :
- organizację programu wycieczki- opiekę polskiego pilota /przewodnika
- transport busem lub autokarem na trasie przejazdu
- Śniadania w hotelu
- noclegi w pokojach 2-osobowych (koszt dopłaty do pokoju 1 osobowego: $450)


CENA NIE ZAWIERA:
- ubezpieczenia medycznego, poza ubezpieczeniem na $5 mln w naszych środkach transportu                                                                                                     - dodaktowego wyżywienia
- biletów wstępu do atrakcji wymienionych w programie (w sumie około $300)
- zwyczajowych napiwków

UWAGA: organizator zastrzega sobie możliwość dokonania drobnych zmian w programie wyjazdu z przyczyn niezależnych


  • Kod wycieczki: SYLW09FLO
  • Podziel się |

Dokonaj wyboru odpowiedniej opcji:

Termin wycieczki

Data dodania wycieczki do sklepu: poniedziałek 19 sierpień, 2019.