O Firmie

Biuro podróży Amerpol Tours działa na amerykańskim rynku już od marca 2000 roku, aczkolwiek na jego obecne oblicze składa się już prawie 30-letnie doświadczenie założyciela firmy oraz współpracowników. Naszą ofertę mogą Państwo znaleźć w większości polonijnych biur podróży, oraz agencji turystycznych, w stanach Connecticut, Nowy Jork, New Jersey i Pennsylvania.

Nasze usługi kierujemy przede wszystkim do Polaków, jednak również osoby innych narodowości są u nas mile widziane. Nasi wykwalifikowani przewodnicy władają językami: angielskim, rosyjskim, niemieckim, czy hiszpańskim, a ich fachowość jest zawsze gwarancją udanej wycieczki.

Najbardziej popularne kierunki to: Floryda, zimowe wyjazdy na narty (Aspen, Utah, Lake Tahoe, Killington), Nowy Jork, Waszyngton, Wodospad Niagara, Chicago, Nowy Orlean, Nashville oraz Zachodnie Wybrzeże. Oferujemy zarówno wycieczki objazdowe po USA z bogatym programem zwiedzania, jak i te nastawione głównie na wypoczynek. Własne środki transportu (autobusy, minibusy, van'y) pozwalają nam na obsługę grup od 10 do nawet 200 osób. Oczywiście na życzenie organizujemy wyjazdy indywidualne. Słowem: w ofercie biura podróży Amerpol Tours każdy znajdzie coś w sam raz dla siebie.

Na życzenie Klienta jesteśmy w stanie zaplanować każdy rodzaj wycieczki: wyjazdy motywacyjne, spotkania biznesowe - w tym na targach i konferencjach, wyjazdy specjalistyczne: dla narciarzy, płetwonurków, amatorów golfa, grotołazów, rowerzystów, motocyklistów, kajakarzy, romantyczne rejsy statkiem lub nawet ślub w wymarzonym miejscu. Jako ciekawostkę i dodatkową zachętę możemy Państwu zdradzić, że z naszych usług skorzystało już wiele znanych polskich gwiazd filmowych i sceny muzycznej.

Serdecznie zapraszamy do korzystania z usług biura podróży Amerpol Tours.

Zwiedzaj Amerykę z nami!